Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

KOLEJNA GORĄCZKA ZŁOTA W NASZEJ SZKOLE

22-06-2026 7:30

W trakcie roku szkolnego 2025/2026 uczniowie, rodzice i pracownicy naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji GORĄCZKA ZŁOTA organizowanej przez Polski Czerwony Krzyż od ponad 20 lat. Celem zbiórki było zebranie monet o nominałach 1, 2 i 5 groszy. GORĄCZKA ZŁOTA to także okazja do promowania wartości takich jak współpraca i pomoc potrzebującym.  

Po zakończeniu zbiórki wszystkie „złote” monety zostały zważone przez Oddział Rejonowy PCK w Bielsku-Białej, a później przekazane Oddziałowi Śląskiemu PCK w Katowicach. Zebrane środki pomogą na sfinansowanie pomocy dla najbardziej potrzebujących dzieci, które znajdują się w trudnej, życiowej sytuacji.

Otwartość, zaangażowanie uczestników akcji sprawiły, że zakończyła się ona zebraniem dużej ilości groszy. Po raz kolejny udowodniliśmy, że każdy grosz się liczy, a wspólnym wysiłkiem można naprawdę pomóc tym, którzy tego potrzebują.

Dziękuję za okazane serce i udział w akcji!