Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

XVI BESKIDZKI FESTIWAL DOBREJ ENERGII

10-06-2026 17:25

W środę 10 czerwca 2026 roku nasza szkoła uczestniczyła w XVI Beskidzkim Festiwalu Dobrej Energii, który był zwieńczeniem wielomiesięcznej pracy edukacyjnej prowadzonej w ramach kampanii "Szanuj Energię, Chroń Klimat" wśród bielskich przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Działania ekologiczne w naszej szkole obejmowały m.in. edukację dot. prawidłowej segregacji odpadów, polepszania jakości powietrza oraz ochronę bioróżnorodności i środowiska naturalnego.

W atmosferze pikniku nasi uczniowie brali udział w organizacji stanowisk branżowych: fryzjerskim, cukierniczym i gastronomicznym, na których można było poznać specyfikę poszczególnych zawodów, porozmawiać z uczniami oraz spróbować wyrobów dostarczonych przez współpracującymi z nami pracodawcami. Stoisko cieszyło się ogromną popularnością wśród najmłodszych, jak i ich opiekunów.

Dziękujemy za zaangażowanie naszym uczniom i nauczycielom. Do zobaczenia w przyszłym roku.