XVI BESKIDZKI FESTIWAL DOBREJ ENERGII
W środę 10 czerwca 2026 roku nasza szkoła uczestniczyła w XVI Beskidzkim Festiwalu Dobrej Energii, który był zwieńczeniem wielomiesięcznej pracy edukacyjnej prowadzonej w ramach kampanii "Szanuj Energię, Chroń Klimat" wśród bielskich przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Działania ekologiczne w naszej szkole obejmowały m.in. edukację dot. prawidłowej segregacji odpadów, polepszania jakości powietrza oraz ochronę bioróżnorodności i środowiska naturalnego.
W atmosferze pikniku nasi uczniowie brali udział w organizacji stanowisk branżowych: fryzjerskim, cukierniczym i gastronomicznym, na których można było poznać specyfikę poszczególnych zawodów, porozmawiać z uczniami oraz spróbować wyrobów dostarczonych przez współpracującymi z nami pracodawcami. Stoisko cieszyło się ogromną popularnością wśród najmłodszych, jak i ich opiekunów.
Dziękujemy za zaangażowanie naszym uczniom i nauczycielom. Do zobaczenia w przyszłym roku.


